Szamba betonowe Świebodzin

Realizując budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie nie ma możliwości podłączenia do kanalizacji należy zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To duże zbiorniki wbudowywane w ziemię, w jakich przechowuje się nieczystości komunalne. Szamba betonowe są trwałe i wytrzymałe na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość szacuje się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki produkowane przez naszą firmę cechują się najwyższym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość wykonania prac, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz zadanie wykopania i podłączenia szamba, tak, żeby uniknąć dużych cen, tak przy budowie, jak również podczas eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również wkopanie szamb, bo jedynie połączenie tych obu rzeczy da pożądany rezultat.

Szamba betonowe Świebodzin

Szamba dwukomorowe Świebodzin

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy wydatek, lecz także większa korzyść wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego proponujemy zakupić zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na mniej częste wylewanie nieczystości przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w użytkowaniu, bo wolniej się zapełnia. Jakie wielkości zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej działce. Zapraszamy do wyboru zbiornika z betonu dwukomorowego, także w przypadku małej liczby domowników. Mogą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby ciągłego sprawdzania poziomu szamba. Minimalne wielkości zbiorników proponujemy szczególnie gdy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, jaką najbardziej rekomendujemy. Profesjonalni pracownicy stawiają się na miejscu, na którym ma zostać wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo należy uwzględnić koszt robocizny. To jednak wydatek niezbędny, ponieważ klienci zwykle nie mają swojej koparki i podnośnika, jako że zbiornik sprzedawany jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby nabywca czuł, że dostał szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezawaryjnego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645