Szamba betonowe Strzelce Krajeńskie

Budując dom w lokalizacji, gdzie brak opcji podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to duże pojemniki wkopywane w ziemię, w których przechowuje się ścieki domowe. Szamba betonowe są trwałe i wytrzymałe na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na szambo sprzedawane przez naszą firmę wyróżniają się najlepszym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość wykonania usług, co przełoży się na długość korzystania z odpływu w domu. U nas tanio wykonasz usługę instalacji i podłączenia zbiornika, tak, żeby uniknąć wysokich kosztów, zarówno przy instalacji, jak również przy eksploatacji szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale także wkopanie szamb, bo tylko zestawienie tych obu czynników zapewni odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Strzelce Krajeńskie

Szamba dwukomorowe Strzelce Krajeńskie

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy wydatek, ale również większa satysfakcja wychodzaca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż proponujemy wybrać szamba dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste wylewanie ścieków przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w użytkowaniu, bo wolniej się zapełnia. Jakie pojemności szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej parceli. Zapraszamy do zakupu zbiornika z betonu dwukomorowego, również w sytuacji mniejszej liczby mieszkańców. Mogą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności stałego kontrolowania poziomu szamba. Najmniejsze pojemności szamba proponujemy zwłaszcza kiedy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, jaką szczególnie rekomendujemy. Profesjonalni pracownicy stawiają się na miejscu, gdzie ma zostać wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba doliczyć koszt usługi. To jednak koszt konieczny, ponieważ klienci zwykle nie posiadają swojej koparki oraz podnośnika, jako że szambo sprzedawany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby klient czuł, że kupił szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezawaryjnego korzystania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645