Szamba betonowe Modliborzyce

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze usługi w zakresie odprowadzania ścieków w budynkach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostarczycielami surowców, z jakich tworzymy gotowe elementy szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się kompatybilnością do indywidualnych wymogów danego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego opróżniania, jednak najlepiej wykonywać to cyklicznie, żeby przeciwdziałać zapychaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od pojemności komory i jego funkcji. Nasi pracownicy z przyjemnością podpowiedzą, jaki rodzaj zbiornika zakupić, aby działał długo bezawaryjnie. Zachęcamy do telefonu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Modliborzyce

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Modliborzyce

Wśród bogatej różnorodności tworzyw, z jakich można wykonać szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej grubości, odporne na wodę, uniemożliwiające przechodzenie zawartości z komory do zewnątrz. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zagwarantować wysokiej jakości produkty, które nie wymagają częstego wylewania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Oferujemy nie tylko produkcję prefabrykatów, ale także ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie dołu oraz montaż. Nasze usługi są kompleksowe, toteż nabywcy nie muszą obawiać się o jakikolwiek poziom wykonania. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia prawidłowego dołu pod zbiornik o konkretnej pojemności bez potrzeby organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na szambo i wodę opadową o rozmaitej pojemności. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie osobom, którzy chcą rzadko wylewać swoje nieczystości. To szambo droższe, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy także fachowe porady odnośnie wielkości, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645