Szamba betonowe Żychlin

Budując budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie nie ma możliwości podłączenia do sieci kanalizacyjnej trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To duże zbiorniki wkopywane w grunt, w jakich przechowuje się ścieki komunalne. Są one mocne i wytrzymałe na wodę oraz pękanie. Ich trwałość szacuje się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na szambo sprzedawane przez naszą firmę wyróżniają się najlepszym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie najwyższą jakość realizacji prac, co przełoży się na długość użytkowania kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz zadanie montażu oraz podłączenia zbiornika, tak, żeby uniknąć wysokich cen, tak przy budowie, jak i podczas eksploatacji szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale także instalację zbiorników, ponieważ jedynie zestawienie tych obu rzeczy zapewni pożądany rezultat.

Szamba betonowe Żychlin

Szamba dwukomorowe Żychlin

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy koszt, lecz także większa satysfakcja wynikająca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż proponujemy wybrać szamba dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na mniej częste opróżnianie ścieków przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w eksploatacji, ponieważ powoli się zapełnia. Jakie wielkości szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zrealizować na każdej parceli. Zachęcamy do zakupu szamba betonowego dwukomorowego, również w sytuacji mniejszej liczby domowników. Mogą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności stałego kontrolowania poziomu szamba. Najmniejsze pojemności szamba proponujemy zwłaszcza gdy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, którą szczególnie polecamy. Profesjonalni instalatorzy stawiają się na terenie, na którym ma zostać wstawione szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego należy uwzględnić koszt robocizny. To jednak koszt niezbędny, ponieważ inwestorzy zazwyczaj nie mają własnej koparki oraz dźwigu, bo szambo sprzedawany jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, żeby klient czuł, że dostał szczelne szambo betonowe gwarantujące sporo lat bezproblemowego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645