Szamba betonowe Złoczew

Stawiając dom w lokalizacji, gdzie brak możliwości podłączenia do sieci kanalizacyjnej trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to ogromne zbiorniki wkopywane w ziemię, w jakich zbiera się ścieki komunalne. Szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć oraz pękanie. Ich trwałość szacuje się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo produkowane przez naszą firmę cechują się najwyższym stopniem szczelności, i dajemy na nie rękojmię. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie najwyższą jakość realizacji usług, co przełoży się na bezawaryjność użytkowania kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz usługę montażu i podłączenia szamba, tak, aby uniknąć dużych cen, tak przy budowie, jak i podczas eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz również wkopanie szamb, bo jedynie zestawienie tych obu czynników zapewni odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Złoczew

Szamba dwukomorowe Złoczew

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy wydatek, ale także wyższa satysfakcja wynikająca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego proponujemy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia rzadsze opróżnianie nieczystości przez specjalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w użytkowaniu, bo powoli się wypełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej działce. Zapraszamy do zakupu szamba betonowego dwukomorowego, również w przypadku mniejszej liczby domowników. Będą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby stałego sprawdzania poziomu szamba. Minimalne wielkości szamba proponujemy zwłaszcza gdy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, którą szczególnie polecamy. Profesjonalni instalatorzy zjawiają się na miejscu, na którym ma zostać wykopane szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba uwzględnić cenę usługi. To jednak koszt niezbędny, ponieważ inwestorzy zazwyczaj nie mają własnej koparki i dźwigu, jako że szambo oferowany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby nabywca czuł, że otrzymał szczelne szambo betonowe gwarantujące wiele lat bezproblemowego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645