Szamba betonowe Zelów

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze usługi w kwestii odprowadzania szamba w domach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostawcami surowców, z jakich budujemy gotowe elementy szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się dopasowaniem do szczególnych wymogów danego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego opróżniania, ale najlepiej robić to cyklicznie, żeby zapobiegać zapychaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, uzależnione od rozmiaru zbiornika i jego cech. Nasi doradcy z przyjemnością doradzą, jaki typ zbiornika zakupić, aby służył latami bezproblemowo. Zapraszamy do telefonu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Zelów

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Zelów

Pośród bogatej różnorodności materiałów, z których można wyprodukować zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej trwałości, odporne na wodę, uniemożliwiające przechodzenie zawartości z komory do zewnątrz. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zagwarantować wysokiej klasy rozwiązania, które nie wymagają częstego odpompowywania przez profesjonalne firmy wywozowe. Zapewniamy nie tylko wyrób prefabrykatów, lecz również ich transport przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie dołu oraz montaż. Nasze usługi są pełne, toteż klienci nie muszą obawiać się o żaden etap realizacji. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia właściwego wykopu pod zbiornik o wybranej wielkości bez konieczności zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę opadową o różnej pojemności. Jeżeli nie wiesz, jaki typ wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie inwestorom, którzy pragną rzadko opróżniać swoje ścieki. To szambo droższe, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy również fachowe poradnictwo odnośnie wielkości, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że budowa zbiornika nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi klienci tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645