Szamba betonowe Wolbórz

Jako producent szamb zapewniamy najbardziej innowacyjne usługi w kwestii odprowadzania szamba w domach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostarczycielami surowców, z jakich tworzymy gotowe elementy zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się dopasowaniem do szczególnych potrzeb danego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego opróżniania, ale najlepiej wykonywać to systematycznie, żeby przeciwdziałać zapychaniu się kanalizacji, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, zależne od pojemności zbiornika i jego cech. Nasi pracownicy z przyjemnością doradzą, jaki typ zbiornika zakupić, aby działał długo bezawaryjnie. Zapraszamy do kontaktu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Wolbórz

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Wolbórz

Pośród bogatej różnorodności materiałów, z których można wykonać szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej trwałości, odporne na wodę, uniemożliwiające przenikanie zawartości z szamba do gruntu. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zapewnić najwyższej klasy produkty, które nie wymagają częstego odpompowywania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Oferujemy nie jedynie wyrób prefabrykatów, lecz również ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie dołu oraz instalację. Nasze usługi są pełne, toteż inwestorzy nie muszą obawiać się o jakikolwiek etap wykonania. Szambo z koparką to pewność wykonania prawidłowego wykopu pod zbiornik o wybranej wielkości bez potrzeby organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo i deszczówkę o różnej wielkości. Jeżeli nie wiesz, który typ wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie inwestorom, którzy pragną rzadko wylewać swoje nieczystości. To rozwiązanie droższe, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy także fachowe poradnictwo odnośnie pojemności, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że budowa zbiornika nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645