Szamba betonowe Wieruszów

Jako producent szamb zapewniamy najbardziej innowacyjne usługi w zakresie odprowadzania ścieków w domach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostarczycielami surowców, z których budujemy gotowe elementy zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się kompatybilnością do szczególnych wymogów danego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, jednak należy wykonywać to regularnie, żeby przeciwdziałać zatykaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, uzależnione od rozmiaru zbiornika i jego funkcji. Nasi pracownicy chętnie doradzą, jaki rodzaj szamba zakupić, aby służył długo bezawaryjnie. Zachęcamy do kontaktu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Wieruszów

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Wieruszów

Wśród bogatej różnorodności materiałów, z których można wykonać szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej trwałości, wodoodporne, utrudniające przenikanie ścieków z szamba do gruntu. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zagwarantować wysokiej jakości rozwiązania, które nie będą wymagały nadmiernego opróżniania przez profesjonalne firmy asenizacyjne. Zapewniamy nie tylko produkcję prefabrykatów, lecz również ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie dołu oraz montaż. Nasze prace są kompleksowe, toteż klienci nie muszą obawiać się o żaden poziom wykonania. Szambo z koparką to pewność wykonania właściwego dołu pod szambo o wybranej pojemności bez konieczności zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę o rozmaitej wielkości. Jeżeli nie wiesz, jaki rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie osobom, którzy chcą rzadziej wylewać swoje nieczystości. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy także profesjonalne porady dotyczące wielkości, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie szamba nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi klienci tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645