Szamba betonowe Wieluń

Jako producent szamb zapewniamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie wylewania szamba w domach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostawcami surowców, z jakich budujemy gotowe elementy zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się dopasowaniem do indywidualnych potrzeb danego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego wypompowywania, ale należy wykonywać to systematycznie, żeby przeciwdziałać zapychaniu się kanalizacji, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, uzależnione od rozmiaru komory i jego cech. Nasi doradcy z przyjemnością doradzą, jaki typ zbiornika zakupić, aby służył latami bezawaryjnie. Zachęcamy do telefonu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Wieluń

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Wieluń

Wśród bogatej oferty tworzyw, z których można wyprodukować zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej trwałości, odporne na wodę, utrudniające przechodzenie ścieków z komory do zewnątrz. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej klasy produkty, które nie będą wymagały częstego odpompowywania przez profesjonalne firmy asenizacyjne. Oferujemy nie tylko produkcję szamb, lecz także ich transport przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie wykopu oraz montaż. Nasze usługi są kompleksowe, toteż nabywcy nie muszą martwić się o żaden poziom realizacji. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia właściwego wykopu pod szambo o wybranej wielkości bez potrzeby organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki oraz wodę opadową o rozmaitej pojemności. Jeśli nie wiesz, który typ wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie inwestorom, którzy pragną rzadziej opróżniać swoje ścieki. To rozwiązanie droższe, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy również profesjonalne porady dotyczące pojemności, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi klienci tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645