Szamba betonowe Warta

Realizując dom w miejscu, gdzie brak możliwości podpięcia do kanalizacji należy zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to ogromne pojemniki wbudowywane w grunt, w których zbiera się nieczystości komunalne. Szamba betonowe są trwałe i odporne na wodę oraz pękanie. Ich wytrzymałość szacuje się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości oferowane przez naszą firmę wyróżniają się najlepszym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość realizacji prac, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz zadanie montażu i instalacji szamba, tak, żeby uniknąć dużych cen, tak przy instalacji, jak również przy korzystania z kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również montaż zbiorników, bo jedynie połączenie tych dwóch rzeczy da odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Warta

Szamba dwukomorowe Warta

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy koszt, ale także większa korzyść wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego proponujemy zakupić szamba dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste opróżnianie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w użytkowaniu, bo powoli się zapełnia. Jakie wielkości szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zrealizować na każdej działce. Zapraszamy do zakupu zbiornika betonowego dwukomorowego, również w sytuacji małej liczby mieszkańców. Będą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby stałego kontrolowania poziomu szamba. Najmniejsze pojemności szamba proponujemy szczególnie gdy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, którą najbardziej polecamy. Profesjonalni pracownicy zjawiają się na terenie, gdzie ma zostać wykopane szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo należy doliczyć cenę robocizny. To jednak koszt konieczny, gdyż inwestorzy zazwyczaj nie posiadają swojej koparki oraz dźwigu, jako że zbiornik sprzedawany jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby nabywca czuł, że otrzymał szczelne szambo betonowe gwarantujące sporo lat bezawaryjnego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645