Szamba betonowe Uniejów

Realizując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie nie ma opcji podpięcia do sieci kanalizacyjnej należy zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To duże zbiorniki wbudowywane w grunt, w jakich przechowuje się nieczystości domowe. Szamba betonowe są mocne i odporne na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez nas cechują się najlepszym stopniem szczelności, i dajemy na nie rękojmię. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie najwyższą jakość wykonania prac, co przełoży się na długość korzystania z odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz usługę montażu i podłączenia zbiornika, tak, aby uniknąć wysokich cen, zarówno przy budowie, jak i podczas korzystania z szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz także wkopanie zbiorników, bo tylko zestawienie tych dwóch czynników zapewni pożądany rezultat.

Szamba betonowe Uniejów

Szamba dwukomorowe Uniejów

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy koszt, lecz także wyższa korzyść wychodzaca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż proponujemy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na mniej częste opróżnianie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w użytkowaniu, ponieważ powoli się wypełnia. Jakie wielkości zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej parceli. Zapraszamy do wyboru zbiornika betonowego dwukomorowego, także w sytuacji mniejszej liczby domowników. Będą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby ciągłego sprawdzania stopnia wypełnienia się szamba. Minimalne pojemności zbiorników proponujemy zwłaszcza gdy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, którą szczególnie polecamy. Wykwalifikowani instalatorzy stawiają się na miejscu, gdzie ma zostać wykopane szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego należy doliczyć koszt robocizny. To jednak wydatek konieczny, ponieważ inwestorzy zazwyczaj nie posiadają własnej koparki oraz dźwigu, bo szambo oferowany jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby nabywca wiedział, że otrzymał szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezawaryjnego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645