Szamba betonowe Ujazd

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze usługi w zakresie odprowadzania ścieków w domach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostarczycielami materiałów, z jakich tworzymy prefabrykaty zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się kompatybilnością do szczególnych potrzeb wybranego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego wypompowywania, ale należy wykonywać to regularnie, aby przeciwdziałać zatykaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, zależne od pojemności komory i jego funkcji. Nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą, jaki rodzaj szamba wybrać, aby działał latami bezproblemowo. Zapraszamy do kontaktu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Ujazd

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Ujazd

Pośród szerokiej różnorodności tworzyw, z których można wyprodukować szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej grubości, odporne na wodę, uniemożliwiające przenikanie ścieków z szamba do gruntu. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zagwarantować najwyższej klasy rozwiązania, które nie wymagają częstego odpompowywania przez specjalistyczne firmy wywozowe. Oferujemy nie jedynie wyrób szamb, ale także ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie wykopu oraz montaż. Nasze prace są pełne, toteż nabywcy nie muszą martwić się o żaden etap realizacji. Szambo z koparką to gwarancja wykonania właściwego wykopu pod zbiornik o konkretnej wielkości bez konieczności zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na szambo i deszczówkę o rozmaitej wielkości. Jeśli nie wiesz, który typ zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie osobom, którzy chcą rzadko wylewać swoje ścieki. To rozwiązanie droższe, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy także fachowe poradnictwo odnośnie pojemności, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie szamba nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645