Szamba betonowe Tuszyn

Stawiając budynek mieszkalny w miejscu, gdzie nie ma opcji podpięcia do kanalizacji trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to duże pojemniki wbudowywane w ziemię, w jakich przechowuje się nieczystości domowe. Są one trwałe i wytrzymałe na przemakanie oraz pękanie. Ich trwałość szacuje się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na szambo oferowane przez nas cechują się najlepszym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość realizacji prac, co przełoży się na bezawaryjność użytkowania kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz usługę instalacji i podłączenia szamba, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy instalacji, jak i podczas eksploatacji szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale także instalację szamb, bo jedynie zestawienie tych dwóch czynników zapewni odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Tuszyn

Szamba dwukomorowe Tuszyn

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy wydatek, ale także wyższa satysfakcja wynikająca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż polecamy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na rzadsze opróżnianie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ powoli się zapełnia. Jakie wielkości zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej parceli. Zachęcamy do zakupu zbiornika betonowego dwukomorowego, również w przypadku mniejszej liczby mieszkańców. Będą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby stałego kontrolowania stopnia wypełnienia się zbiornika. Minimalne wielkości zbiorników polecamy zwłaszcza kiedy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, którą szczególnie polecamy. Profesjonalni pracownicy zjawiają się na terenie, gdzie ma być wykopane szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo należy uwzględnić cenę robocizny. To jednak koszt konieczny, gdyż klienci zwykle nie posiadają swojej koparki oraz podnośnika, jako że szambo oferowany jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby klient wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezawaryjnego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645