Szamba betonowe Szadek

Budując budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie nie ma opcji podpięcia do kanalizacji trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to duże zbiorniki wkopywane w grunt, w jakich zbiera się nieczystości domowe. Są one trwałe i odporne na wodę oraz pękanie. Ich trwałość szacuje się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na szambo oferowane przez nas cechują się najlepszym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie gwarancję. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość wykonania prac, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz zadanie wykopania oraz instalacji zbiornika, tak, aby uniknąć wysokich cen, tak przy budowie, jak i przy eksploatacji szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również instalację szamb, bo tylko połączenie tych obu rzeczy da pożądany rezultat.

Szamba betonowe Szadek

Szamba dwukomorowe Szadek

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy koszt, lecz także wyższa satysfakcja wychodzaca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż proponujemy zakupić szamba dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na mniej częste opróżnianie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w użytkowaniu, bo powoli się wypełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej posesji. Zapraszamy do zakupu szamba betonowego dwukomorowego, także w sytuacji mniejszej liczby użytkowników. Mogą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby ciągłego sprawdzania poziomu zbiornika. Najmniejsze pojemności szamba proponujemy szczególnie kiedy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, którą najbardziej rekomendujemy. Wykwalifikowani instalatorzy stawiają się na terenie, gdzie ma być wstawione szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba doliczyć koszt robocizny. To jednak koszt konieczny, gdyż klienci zazwyczaj nie posiadają własnej koparki i dźwigu, jako że zbiornik sprzedawany jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby klient czuł, że otrzymał szczelne szambo betonowe gwarantujące wiele lat bezproblemowego użytkowania. Jakościowy zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645