Szamba betonowe Stryków

Realizując budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie nie ma możliwości podłączenia do kanalizacji należy zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to ogromne pojemniki wkopywane w ziemię, w których przechowuje się ścieki komunalne. Są one mocne i wytrzymałe na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość szacuje się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości oferowane przez naszą firmę wyróżniają się najlepszym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Kupując szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość wykonania prac, co przełoży się na bezawaryjność użytkowania odpływu w domu. U nas tanio zrealizujesz zadanie montażu oraz podłączenia szamba, tak, aby uniknąć dużych cen, tak przy instalacji, jak również przy eksploatacji szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz również montaż zbiorników, ponieważ jedynie zestawienie tych obu rzeczy zapewni odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Stryków

Szamba dwukomorowe Stryków

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy wydatek, lecz również większa korzyść wynikająca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż polecamy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia rzadsze opróżnianie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ powoli się wypełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zrealizować na każdej posesji. Zachęcamy do wyboru szamba z betonu dwukomorowego, także w sytuacji mniejszej liczby mieszkańców. Będą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby stałego sprawdzania stopnia wypełnienia się zbiornika. Minimalne pojemności szamba proponujemy zwłaszcza gdy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, którą szczególnie polecamy. Wykwalifikowani instalatorzy stawiają się na miejscu, na którym ma zostać wykopane szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba uwzględnić koszt usługi. To jednak koszt konieczny, ponieważ klienci zwykle nie posiadają własnej koparki i podnośnika, jako że zbiornik sprzedawany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, żeby nabywca wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezproblemowego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645