Szamba betonowe Rzgów

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze usługi w kwestii odprowadzania szamba w domach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostarczycielami materiałów, z których tworzymy prefabrykaty zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się kompatybilnością do szczególnych potrzeb wybranego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego opróżniania, ale należy robić to systematycznie, aby zapobiegać zatykaniu się kanalizacji, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od pojemności zbiornika i jego funkcji. Nasi doradcy chętnie podpowiedzą, jaki rodzaj szamba zakupić, aby służył latami bezawaryjnie. Zachęcamy do kontaktu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Rzgów

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Rzgów

Wśród bogatej różnorodności tworzyw, z jakich można wykonać szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej trwałości, wodoodporne, utrudniające przenikanie zawartości z komory do ziemi. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zagwarantować najwyższej klasy rozwiązania, które nie wymagają częstego opróżniania przez specjalistyczne firmy asenizacyjne. Oferujemy nie jedynie wyrób prefabrykatów, ale także ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie wykopu oraz montaż. Nasze usługi są kompleksowe, toteż inwestorzy nie muszą martwić się o jakikolwiek etap realizacji. Szambo z koparką to pewność wykonania właściwego wykopu pod szambo o konkretnej wielkości bez konieczności organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo oraz wodę opadową o rozmaitej pojemności. Jeśli nie wiesz, który typ zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie osobom, którzy chcą rzadziej wylewać swoje ścieki. To rozwiązanie droższe, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy także fachowe porady odnośnie pojemności, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że budowa szamba nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi odbiorcy tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645