Szamba betonowe Poddębice

Realizując dom w lokalizacji, gdzie nie ma opcji podłączenia do sieci kanalizacyjnej trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to duże pojemniki wkopywane w grunt, w których zbiera się nieczystości komunalne. Są one trwałe i wytrzymałe na przemakanie oraz pękanie. Ich wytrzymałość szacuje się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości oferowane przez naszą firmę cechują się najwyższym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie gwarancję. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość realizacji usług, co przełoży się na długość użytkowania odpływu w domu. U nas tanio zrealizujesz usługę wykopania oraz podłączenia zbiornika, tak, żeby uniknąć wysokich cen, zarówno przy budowie, jak również podczas korzystania z szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz również montaż zbiorników, ponieważ jedynie połączenie tych obu rzeczy zapewni pożądany efekt.

Szamba betonowe Poddębice

Szamba dwukomorowe Poddębice

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy wydatek, lecz także wyższa korzyść wynikająca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż polecamy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste opróżnianie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w eksploatacji, bo powoli się wypełnia. Jakie wielkości zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej posesji. Zapraszamy do zakupu szamba betonowego dwukomorowego, również w sytuacji małej liczby użytkowników. Mogą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby stałego kontrolowania poziomu zbiornika. Minimalne pojemności zbiorników polecamy zwłaszcza gdy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, którą najbardziej rekomendujemy. Profesjonalni pracownicy zjawiają się na terenie, gdzie ma zostać wykopane szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba doliczyć koszt usługi. To jednak koszt niezbędny, ponieważ klienci zazwyczaj nie posiadają swojej koparki i dźwigu, bo szambo przywożony jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby nabywca czuł, że otrzymał szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezawaryjnego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645