Szamba betonowe Pajęczno

Budując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie brak opcji podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to ogromne pojemniki wbudowywane w grunt, w których gromadzi się nieczystości komunalne. Szamba betonowe są trwałe i odporne na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez naszą firmę wyróżniają się najwyższym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość wykonania usług, co przekłada się na bezawaryjność użytkowania odpływu w domu. U nas tanio wykonasz usługę montażu i podłączenia zbiornika, tak, żeby uniknąć wysokich cen, tak przy instalacji, jak i przy eksploatacji szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz również montaż szamb, ponieważ tylko połączenie tych obu czynników da odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Pajęczno

Szamba dwukomorowe Pajęczno

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy wydatek, lecz także większa satysfakcja wychodzaca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż proponujemy wybrać szamba dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia rzadsze wylewanie ścieków przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w użytkowaniu, bo powoli się zapełnia. Jakie pojemności zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej działce. Zachęcamy do zakupu zbiornika betonowego dwukomorowego, również w sytuacji mniejszej liczby mieszkańców. Mogą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności ciągłego kontrolowania stopnia wypełnienia się szamba. Minimalne pojemności zbiorników polecamy szczególnie kiedy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, którą najbardziej rekomendujemy. Wykwalifikowani instalatorzy zjawiają się na miejscu, gdzie ma być wstawione szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo należy uwzględnić cenę robocizny. To jednak koszt niezbędny, ponieważ klienci zwykle nie posiadają swojej koparki i dźwigu, jako że zbiornik sprzedawany jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, żeby nabywca czuł, że kupił szczelne szambo betonowe gwarantujące wiele lat bezproblemowego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645