Szamba betonowe Ozorków

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze rozwiązania w zakresie odprowadzania ścieków w domach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostawcami surowców, z których budujemy prefabrykaty szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się kompatybilnością do szczególnych potrzeb danego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego wypompowywania, ale należy robić to regularnie, żeby przeciwdziałać zatykaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, uzależnione od pojemności komory i jego cech. Nasi doradcy z przyjemnością doradzą, jaki typ zbiornika zakupić, aby działał latami bezproblemowo. Zapraszamy do telefonu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Ozorków

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Ozorków

Pośród bogatej oferty tworzyw, z jakich można wykonać szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej trwałości, odporne na wodę, uniemożliwiające przenikanie ścieków z komory do zewnątrz. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zapewnić wysokiej jakości produkty, które nie wymagają częstego wylewania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Oferujemy nie jedynie produkcję prefabrykatów, ale także ich transport przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie dołu oraz instalację. Nasze usługi są pełne, toteż klienci nie muszą obawiać się o żaden etap realizacji. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia właściwego wykopu pod zbiornik o konkretnej wielkości bez konieczności organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na szambo oraz wodę opadową o rozmaitej pojemności. Jeżeli nie wiesz, który typ zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie inwestorom, którzy pragną rzadziej wylewać swoje nieczystości. To rozwiązanie droższe, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy także fachowe porady odnośnie pojemności, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że budowa szamba nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi odbiorcy tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645