Szamba betonowe Opoczno

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze rozwiązania w zakresie wylewania ścieków w budynkach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostarczycielami materiałów, z jakich budujemy prefabrykaty szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się kompatybilnością do indywidualnych wymogów wybranego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego wywożenia, jednak należy robić to cyklicznie, żeby przeciwdziałać zapychaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, zależne od rozmiaru komory i jego cech. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą, jaki typ zbiornika zakupić, aby działał długo bezawaryjnie. Zapraszamy do kontaktu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Opoczno

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Opoczno

Pośród bogatej różnorodności tworzyw, z których można wyprodukować szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej trwałości, odporne na wodę, uniemożliwiające przechodzenie ścieków z szamba do ziemi. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższej jakości usługi, które nie będą wymagały nadmiernego odpompowywania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Oferujemy nie tylko produkcję prefabrykatów, ale także ich transport przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie dołu oraz montaż. Nasze prace są kompleksowe, dlatego inwestorzy nie muszą obawiać się o jakikolwiek poziom realizacji. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia prawidłowego dołu pod zbiornik o wybranej pojemności bez potrzeby zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo i wodę opadową o rozmaitej wielkości. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie inwestorom, którzy pragną rzadziej opróżniać swoje nieczystości. To szambo droższe, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy również profesjonalne porady dotyczące wielkości, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że budowa zbiornika nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi odbiorcy tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645