Szamba betonowe Łowicz

Stawiając budynek mieszkalny w miejscu, gdzie brak opcji podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To ogromne pojemniki wbudowywane w grunt, w których przechowuje się nieczystości domowe. Są one mocne i wytrzymałe na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na szambo sprzedawane przez naszą firmę wyróżniają się najwyższym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie najwyższą jakość realizacji prac, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz zadanie instalacji oraz podłączenia szamba, tak, żeby uniknąć wysokich cen, zarówno przy budowie, jak i podczas eksploatacji szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale również instalację zbiorników, ponieważ tylko zestawienie tych dwóch rzeczy da odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Łowicz

Szamba dwukomorowe Łowicz

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy koszt, lecz również wyższa korzyść wychodzaca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego polecamy zakupić szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia rzadsze wylewanie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ powoli się wypełnia. Jakie pojemności zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zrealizować na każdej parceli. Zapraszamy do wyboru szamba betonowego dwukomorowego, również w przypadku małej liczby domowników. Mogą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności stałego kontrolowania poziomu zbiornika. Minimalne pojemności zbiorników proponujemy szczególnie kiedy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, którą najbardziej rekomendujemy. Wykwalifikowani pracownicy zjawiają się na terenie, na którym ma być wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego należy doliczyć cenę usługi. To jednak wydatek niezbędny, ponieważ inwestorzy zwykle nie mają swojej koparki oraz dźwigu, jako że zbiornik przywożony jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nabywca wiedział, że otrzymał szczelne szambo betonowe umożliwiające wiele lat bezproblemowego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645