Szamba betonowe Łęczyca

Budując dom w lokalizacji, gdzie brak możliwości podpięcia do sieci kanalizacyjnej należy zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to duże pojemniki wkopywane w grunt, w których gromadzi się ścieki komunalne. Są one trwałe i odporne na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki sprzedawane przez nas wyróżniają się najlepszym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość wykonania usług, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz zadanie montażu i instalacji szamba, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, tak przy instalacji, jak i przy eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz także montaż zbiorników, ponieważ jedynie zestawienie tych obu czynników zapewni odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Łęczyca

Szamba dwukomorowe Łęczyca

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy koszt, ale również wyższa satysfakcja wychodzaca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego proponujemy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na mniej częste opróżnianie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w użytkowaniu, ponieważ powoli się wypełnia. Jakie wielkości szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zrealizować na każdej posesji. Zachęcamy do zakupu zbiornika betonowego dwukomorowego, także w przypadku mniejszej liczby domowników. Mogą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności stałego sprawdzania poziomu zbiornika. Minimalne wielkości zbiorników polecamy zwłaszcza kiedy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, którą szczególnie rekomendujemy. Profesjonalni instalatorzy zjawiają się na miejscu, gdzie ma być wykopane szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba uwzględnić cenę robocizny. To jednak koszt konieczny, gdyż klienci zazwyczaj nie mają własnej koparki i podnośnika, jako że szambo przywożony jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby klient czuł, że kupił szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezproblemowego użytkowania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645