Szamba betonowe Krośniewice

Stawiając budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie nie ma możliwości podpięcia do kanalizacji trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To duże zbiorniki wkopywane w ziemię, w jakich zbiera się nieczystości domowe. Szamba betonowe są trwałe i wytrzymałe na wodę oraz pękanie. Ich wytrzymałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez nas wyróżniają się najlepszym stopniem szczelności, i dajemy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość wykonania prac, co przełoży się na bezawaryjność użytkowania odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz zadanie montażu oraz instalacji zbiornika, tak, aby uniknąć wysokich kosztów, tak przy budowie, jak również podczas korzystania z szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale również montaż szamb, bo jedynie zestawienie tych dwóch czynników zapewni odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Krośniewice

Szamba dwukomorowe Krośniewice

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy wydatek, lecz także większa korzyść wychodzaca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego polecamy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na rzadsze wylewanie nieczystości przez specjalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w użytkowaniu, bo powoli się wypełnia. Jakie wielkości szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zrealizować na każdej parceli. Zachęcamy do zakupu szamba z betonu dwukomorowego, również w przypadku mniejszej liczby domowników. Będą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby stałego kontrolowania stopnia wypełnienia się szamba. Minimalne pojemności zbiorników polecamy szczególnie gdy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, którą szczególnie rekomendujemy. Profesjonalni pracownicy zjawiają się na terenie, na którym ma być wykopane szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego należy uwzględnić koszt robocizny. To jednak koszt niezbędny, gdyż inwestorzy zazwyczaj nie posiadają swojej koparki oraz podnośnika, bo szambo sprzedawany jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby klient czuł, że dostał szczelne szambo betonowe gwarantujące sporo lat bezproblemowego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645