Szamba betonowe Koluszki

Stawiając dom w lokalizacji, gdzie brak możliwości podłączenia do sieci kanalizacyjnej należy wybrać zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To ogromne zbiorniki wbudowywane w ziemię, w których gromadzi się ścieki komunalne. Są one mocne i wytrzymałe na przemakanie oraz pękanie. Ich wytrzymałość szacuje się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki sprzedawane przez nas cechują się najwyższym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość realizacji prac, co przełoży się na długość korzystania z kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz zadanie instalacji oraz instalacji zbiornika, tak, aby uniknąć dużych kosztów, tak przy instalacji, jak również przy korzystania z szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz również wkopanie szamb, bo jedynie zestawienie tych dwóch rzeczy da odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Koluszki

Szamba dwukomorowe Koluszki

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy wydatek, lecz również większa korzyść wychodzaca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż proponujemy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na mniej częste opróżnianie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w eksploatacji, bo powoli się wypełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zrealizować na każdej parceli. Zachęcamy do zakupu szamba z betonu dwukomorowego, również w przypadku mniejszej liczby mieszkańców. Mogą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby ciągłego sprawdzania stopnia wypełnienia się zbiornika. Minimalne pojemności zbiorników proponujemy szczególnie gdy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, jaką najbardziej rekomendujemy. Wykwalifikowani pracownicy stawiają się na terenie, na którym ma zostać wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego należy doliczyć koszt robocizny. To jednak wydatek niezbędny, ponieważ klienci zazwyczaj nie posiadają własnej koparki i dźwigu, jako że szambo sprzedawany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby nabywca czuł, że dostał szczelne szambo betonowe umożliwiające wiele lat bezawaryjnego korzystania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645