Szamba betonowe Kamieńsk

Realizując budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie nie ma możliwości podłączenia do sieci kanalizacyjnej należy wybrać zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To ogromne pojemniki wkopywane w grunt, w jakich zbiera się ścieki domowe. Są one mocne i odporne na wilgoć oraz pękanie. Ich trwałość określa się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości produkowane przez nas cechują się najwyższym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość wykonania usług, co przekłada się na długość korzystania z odpływu w domu. U nas tanio wykonasz usługę montażu oraz podłączenia szamba, tak, żeby uniknąć wysokich cen, tak przy budowie, jak również podczas eksploatacji szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale również montaż szamb, ponieważ jedynie zestawienie tych obu rzeczy zapewni pożądany rezultat.

Szamba betonowe Kamieńsk

Szamba dwukomorowe Kamieńsk

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy koszt, lecz również większa satysfakcja wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego polecamy zakupić szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na rzadsze opróżnianie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w eksploatacji, ponieważ wolniej się zapełnia. Jakie wielkości szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej działce. Zachęcamy do wyboru szamba betonowego dwukomorowego, również w sytuacji małej liczby domowników. Mogą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności ciągłego kontrolowania stopnia wypełnienia się szamba. Najmniejsze pojemności zbiorników proponujemy zwłaszcza gdy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, którą najbardziej polecamy. Profesjonalni instalatorzy zjawiają się na miejscu, gdzie ma zostać wstawione szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo należy doliczyć cenę robocizny. To jednak wydatek niezbędny, ponieważ inwestorzy zwykle nie posiadają własnej koparki i dźwigu, jako że zbiornik sprzedawany jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby klient czuł, że otrzymał szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezawaryjnego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645