Szamba betonowe Głowno

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze rozwiązania w kwestii odprowadzania ścieków w domach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostarczycielami materiałów, z których budujemy gotowe elementy szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się kompatybilnością do indywidualnych potrzeb wybranego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego wypompowywania, ale najlepiej robić to regularnie, żeby przeciwdziałać zatykaniu się kanalizacji, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, zależne od rozmiaru zbiornika i jego cech. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą, jaki rodzaj szamba wybrać, aby służył długo bezproblemowo. Zapraszamy do kontaktu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Głowno

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Głowno

Wśród szerokiej oferty tworzyw, z których można wyprodukować szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej trwałości, wodoodporne, utrudniające przenikanie zawartości z komory do gruntu. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować wysokiej klasy produkty, które nie będą wymagały nadmiernego opróżniania przez profesjonalne firmy asenizacyjne. Zapewniamy nie jedynie wyrób szamb, ale również ich transport przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie wykopu oraz montaż. Nasze prace są kompleksowe, dlatego nabywcy nie muszą obawiać się o jakikolwiek etap wykonania. Szambo z koparką to pewność zrobienia właściwego dołu pod zbiornik o wybranej wielkości bez potrzeby zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na ścieki oraz deszczówkę o rozmaitej pojemności. Jeżeli nie wiesz, jaki typ zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie osobom, którzy pragną rzadziej opróżniać swoje ścieki. To rozwiązanie droższe, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy również profesjonalne poradnictwo odnośnie wielkości, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie szamba nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi odbiorcy tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645