Szamba betonowe Działoszyn

Stawiając dom w miejscu, gdzie nie ma możliwości podpięcia do kanalizacji należy wybrać zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To duże pojemniki wkopywane w grunt, w jakich gromadzi się nieczystości domowe. Są one trwałe i odporne na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez nas cechują się najlepszym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość realizacji prac, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz zadanie montażu i podłączenia szamba, tak, żeby uniknąć wysokich kosztów, tak przy instalacji, jak również przy korzystania z kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale również wkopanie szamb, bo tylko zestawienie tych dwóch rzeczy da pożądany efekt.

Szamba betonowe Działoszyn

Szamba dwukomorowe Działoszyn

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy wydatek, ale także wyższa satysfakcja wynikająca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż proponujemy wybrać szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia mniej częste wylewanie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w eksploatacji, bo powoli się wypełnia. Jakie pojemności zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zrealizować na każdej posesji. Zachęcamy do zakupu zbiornika z betonu dwukomorowego, także w przypadku małej liczby użytkowników. Mogą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności stałego kontrolowania poziomu zbiornika. Minimalne pojemności szamba polecamy szczególnie kiedy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, jaką najbardziej polecamy. Wykwalifikowani pracownicy stawiają się na terenie, na którym ma zostać wstawione szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo należy uwzględnić cenę robocizny. To jednak wydatek niezbędny, gdyż inwestorzy zwykle nie posiadają swojej koparki oraz dźwigu, bo szambo przywożony jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nabywca wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezawaryjnego użytkowania. Jakościowy zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645