Szamba betonowe Drzewica

Realizując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie nie ma opcji podłączenia do sieci kanalizacyjnej należy wybrać zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to duże zbiorniki wkopywane w ziemię, w których zbiera się nieczystości komunalne. Są one trwałe i odporne na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość szacuje się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez naszą firmę wyróżniają się najlepszym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość realizacji usług, co przekłada się na bezawaryjność użytkowania odpływu w domu. U nas tanio wykonasz usługę wykopania oraz podłączenia zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy budowie, jak i przy korzystania z kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale także instalację zbiorników, bo tylko zestawienie tych dwóch czynników da pożądany efekt.

Szamba betonowe Drzewica

Szamba dwukomorowe Drzewica

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy wydatek, ale również wyższa satysfakcja wychodzaca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż proponujemy zakupić zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na mniej częste wylewanie ścieków przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w użytkowaniu, ponieważ powoli się wypełnia. Jakie wielkości zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej posesji. Zapraszamy do wyboru zbiornika z betonu dwukomorowego, także w przypadku małej liczby domowników. Będą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności stałego sprawdzania poziomu szamba. Minimalne pojemności zbiorników proponujemy szczególnie gdy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, którą najbardziej rekomendujemy. Profesjonalni instalatorzy stawiają się na miejscu, gdzie ma zostać wykopane szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba uwzględnić koszt usługi. To jednak wydatek niezbędny, ponieważ klienci zazwyczaj nie posiadają swojej koparki i dźwigu, jako że szambo oferowany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby klient czuł, że kupił szczelne szambo betonowe gwarantujące sporo lat bezawaryjnego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645