Szamba betonowe Brzeziny

Budując dom w miejscu, gdzie nie ma opcji podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to ogromne zbiorniki wkopywane w grunt, w których przechowuje się ścieki komunalne. Szamba betonowe są mocne i wytrzymałe na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość szacuje się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez nas cechują się najlepszym stopniem szczelności, i dajemy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość wykonania usług, co przełoży się na długość korzystania z odpływu w domu. U nas tanio zrealizujesz usługę instalacji oraz podłączenia szamba, tak, aby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy instalacji, jak i podczas eksploatacji szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz również wkopanie zbiorników, ponieważ tylko zestawienie tych dwóch rzeczy zapewni pożądany rezultat.

Szamba betonowe Brzeziny

Szamba dwukomorowe Brzeziny

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy koszt, ale także wyższa korzyść wychodzaca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż polecamy zakupić szamba dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste opróżnianie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w eksploatacji, bo wolniej się wypełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zrealizować na każdej posesji. Zapraszamy do zakupu szamba betonowego dwukomorowego, także w sytuacji małej liczby użytkowników. Mogą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności stałego sprawdzania poziomu szamba. Najmniejsze pojemności szamba polecamy zwłaszcza gdy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, którą szczególnie polecamy. Wykwalifikowani instalatorzy zjawiają się na miejscu, na którym ma być wykopane szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego należy uwzględnić cenę usługi. To jednak wydatek konieczny, ponieważ klienci zazwyczaj nie mają swojej koparki i podnośnika, bo szambo przywożony jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby nabywca czuł, że kupił szczelne szambo betonowe umożliwiające wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645