Szamba betonowe Błaszki

Jako producent szamb zapewniamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w kwestii wylewania nieczystości w budynkach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostawcami materiałów, z jakich budujemy gotowe elementy szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się kompatybilnością do szczególnych wymogów danego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, ale najlepiej robić to regularnie, żeby zapobiegać zatykaniu się kanalizacji, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, zależne od rozmiaru komory i jego cech. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą, jaki rodzaj szamba wybrać, aby działał długo bezawaryjnie. Zapraszamy do telefonu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Błaszki

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Błaszki

Pośród bogatej oferty tworzyw, z jakich można wyprodukować zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej trwałości, wodoodporne, utrudniające przechodzenie zawartości z komory do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej opłacalne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zapewnić wysokiej klasy rozwiązania, które nie wymagają nadmiernego wylewania przez profesjonalne firmy wywozowe. Oferujemy nie tylko produkcję szamb, ale także ich transport przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie dołu oraz montaż. Nasze usługi są pełne, toteż klienci nie muszą martwić się o jakikolwiek poziom realizacji. Szambo z koparką to gwarancja wykonania właściwego dołu pod szambo o konkretnej wielkości bez konieczności organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę opadową o różnej wielkości. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie osobom, którzy chcą rzadziej wylewać swoje ścieki. To szambo droższe, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy także profesjonalne poradnictwo odnośnie wielkości, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co sprawia, że budowa zbiornika nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi odbiorcy tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645