Szamba betonowe Biała Rawska

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne usługi w zakresie wylewania nieczystości w budynkach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostarczycielami materiałów, z jakich tworzymy gotowe elementy szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się kompatybilnością do indywidualnych wymogów danego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego opróżniania, ale najlepiej robić to cyklicznie, aby zapobiegać zatykaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od pojemności zbiornika i jego funkcji. Nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą, jaki rodzaj zbiornika wybrać, aby działał latami bezawaryjnie. Zapraszamy do telefonu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Biała Rawska

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Biała Rawska

Wśród szerokiej różnorodności tworzyw, z których można wykonać zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej grubości, odporne na wodę, uniemożliwiające przenikanie ścieków z komory do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej opłacalne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować wysokiej jakości usługi, które nie wymagają nadmiernego odpompowywania przez specjalistyczne firmy wywozowe. Oferujemy nie jedynie produkcję szamb, lecz także ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie dołu oraz instalację. Nasze usługi są kompleksowe, dlatego inwestorzy nie muszą martwić się o żaden etap realizacji. Szambo z koparką to pewność wykonania właściwego dołu pod szambo o wybranej wielkości bez konieczności zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na nieczystości oraz wodę opadową o różnej wielkości. Jeżeli nie wiesz, który typ zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie inwestorom, którzy chcą rzadko opróżniać swoje nieczystości. To szambo bardziej kosztowne, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy także profesjonalne poradnictwo odnośnie pojemności, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi odbiorcy tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645