Szamba betonowe Aleksandrów Łódzki

Budując budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie nie ma możliwości podłączenia do sieci kanalizacyjnej trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To duże zbiorniki wkopywane w grunt, w których gromadzi się ścieki komunalne. Szamba betonowe są trwałe i odporne na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość określa się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości sprzedawane przez nas cechują się najwyższym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość wykonania usług, co przekłada się na długość użytkowania kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz usługę instalacji i instalacji zbiornika, tak, aby uniknąć dużych cen, zarówno przy budowie, jak również podczas korzystania z szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz także montaż zbiorników, bo tylko połączenie tych obu czynników da odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Aleksandrów Łódzki

Szamba dwukomorowe Aleksandrów Łódzki

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy wydatek, lecz również większa satysfakcja wynikająca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego proponujemy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na mniej częste wylewanie nieczystości przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ powoli się wypełnia. Jakie pojemności szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zrealizować na każdej posesji. Zachęcamy do wyboru szamba betonowego dwukomorowego, również w przypadku małej liczby użytkowników. Będą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności ciągłego sprawdzania poziomu szamba. Najmniejsze wielkości szamba polecamy zwłaszcza gdy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, którą szczególnie polecamy. Profesjonalni instalatorzy zjawiają się na miejscu, na którym ma być wstawione szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego należy doliczyć koszt robocizny. To jednak koszt konieczny, gdyż klienci zwykle nie mają własnej koparki oraz podnośnika, jako że zbiornik przywożony jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby klient wiedział, że kupił szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezproblemowego użytkowania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645