Szamba betonowe Żnin

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze rozwiązania w zakresie wylewania szamba w domach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostarczycielami surowców, z których tworzymy prefabrykaty szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się kompatybilnością do indywidualnych wymogów wybranego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego opróżniania, jednak najlepiej robić to systematycznie, żeby zapobiegać zapychaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, uzależnione od pojemności zbiornika i jego cech. Nasi doradcy chętnie doradzą, jaki rodzaj szamba zakupić, aby służył latami bezproblemowo. Zachęcamy do kontaktu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Żnin

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Żnin

Pośród szerokiej różnorodności materiałów, z których można wykonać szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej trwałości, odporne na wodę, utrudniające przechodzenie ścieków z komory do gruntu. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zapewnić wysokiej klasy produkty, które nie będą wymagały częstego opróżniania przez profesjonalne przedsiębiorstwa wywozowe. Zapewniamy nie jedynie wyrób szamb, lecz również ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie dołu oraz montaż. Nasze prace są kompleksowe, toteż klienci nie muszą martwić się o jakikolwiek poziom realizacji. Szambo z koparką to gwarancja wykonania właściwego wykopu pod zbiornik o wybranej pojemności bez konieczności zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na ścieki oraz deszczówkę o różnej pojemności. Jeżeli nie wiesz, jaki typ wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie inwestorom, którzy pragną rzadziej wylewać swoje ścieki. To szambo bardziej kosztowne, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy także profesjonalne poradnictwo odnośnie pojemności, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie szamba nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi klienci tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645