Szamba betonowe Więcbork

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze rozwiązania w zakresie odprowadzania nieczystości w budynkach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostawcami materiałów, z jakich budujemy prefabrykaty szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się kompatybilnością do szczególnych wymogów wybranego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego wywożenia, jednak najlepiej robić to cyklicznie, żeby przeciwdziałać zatykaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, uzależnione od rozmiaru zbiornika i jego funkcji. Nasi pracownicy chętnie doradzą, jaki typ zbiornika wybrać, aby służył długo bezawaryjnie. Zachęcamy do telefonu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Więcbork

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Więcbork

Pośród szerokiej oferty tworzyw, z jakich można wykonać zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej grubości, odporne na wodę, utrudniające przechodzenie ścieków z szamba do ziemi. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej oszczędne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości usługi, które nie wymagają nadmiernego odpompowywania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Oferujemy nie jedynie produkcję szamb, lecz również ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie dołu oraz instalację. Nasze usługi są kompleksowe, dlatego nabywcy nie muszą martwić się o jakikolwiek etap wykonania. Szambo z koparką to pewność zrobienia prawidłowego wykopu pod zbiornik o konkretnej pojemności bez konieczności zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na ścieki oraz wodę opadową o rozmaitej pojemności. Jeśli nie wiesz, który rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie osobom, którzy chcą rzadko wylewać swoje ścieki. To szambo bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy również profesjonalne poradnictwo dotyczące wielkości, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że budowa zbiornika nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645