Szamba betonowe Tuchola

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze usługi w zakresie odprowadzania nieczystości w budynkach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostarczycielami materiałów, z jakich tworzymy prefabrykaty zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się dopasowaniem do szczególnych potrzeb wybranego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego opróżniania, ale należy robić to cyklicznie, żeby zapobiegać zatykaniu się kanalizacji, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, zależne od rozmiaru zbiornika i jego funkcji. Nasi doradcy chętnie podpowiedzą, jaki rodzaj zbiornika wybrać, aby służył latami bezawaryjnie. Zapraszamy do telefonu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Tuchola

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Tuchola

Wśród szerokiej oferty materiałów, z których można wyprodukować zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej grubości, odporne na wodę, utrudniające przenikanie zawartości z komory do gruntu. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej oszczędne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższej jakości produkty, które nie wymagają nadmiernego opróżniania przez profesjonalne firmy asenizacyjne. Zapewniamy nie tylko produkcję prefabrykatów, ale także ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie wykopu oraz instalację. Nasze usługi są kompleksowe, toteż klienci nie muszą obawiać się o jakikolwiek poziom realizacji. Szambo z koparką to pewność wykonania prawidłowego dołu pod zbiornik o wybranej pojemności bez konieczności organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo oraz wodę opadową o różnej pojemności. Jeśli nie wiesz, który rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie osobom, którzy pragną rzadziej wylewać swoje nieczystości. To szambo bardziej kosztowne, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy również profesjonalne porady dotyczące pojemności, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że budowa zbiornika nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645