Szamba betonowe Szubin

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze usługi w zakresie odprowadzania szamba w budynkach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostawcami materiałów, z których tworzymy gotowe elementy szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się kompatybilnością do indywidualnych potrzeb danego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, ale należy wykonywać to regularnie, aby przeciwdziałać zapychaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, zależne od rozmiaru zbiornika i jego funkcji. Nasi doradcy z przyjemnością doradzą, jaki rodzaj zbiornika zakupić, aby działał długo bezawaryjnie. Zachęcamy do kontaktu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Szubin

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Szubin

Wśród bogatej oferty tworzyw, z jakich można wykonać szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej trwałości, odporne na wodę, uniemożliwiające przechodzenie zawartości z komory do ziemi. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zapewnić najwyższej jakości usługi, które nie będą wymagały częstego wylewania przez specjalistyczne firmy wywozowe. Zapewniamy nie tylko produkcję prefabrykatów, ale również ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie wykopu oraz instalację. Nasze prace są kompleksowe, toteż nabywcy nie muszą martwić się o żaden poziom wykonania. Szambo z koparką to pewność wykonania prawidłowego dołu pod zbiornik o wybranej wielkości bez potrzeby organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na nieczystości oraz deszczówkę o rozmaitej pojemności. Jeżeli nie wiesz, jaki typ zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie inwestorom, którzy chcą rzadziej opróżniać swoje ścieki. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy także fachowe poradnictwo odnośnie wielkości, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi klienci tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645