Szamba betonowe Świecie

Budując budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie nie ma opcji podłączenia do sieci kanalizacyjnej należy zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to ogromne zbiorniki wkopywane w grunt, w których zbiera się nieczystości domowe. Są one mocne i odporne na przemakanie oraz pękanie. Ich trwałość określa się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na szambo sprzedawane przez naszą firmę cechują się najwyższym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość realizacji prac, co przekłada się na długość korzystania z odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz usługę instalacji oraz instalacji zbiornika, tak, aby uniknąć wysokich cen, tak przy instalacji, jak i przy eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale także montaż zbiorników, bo jedynie połączenie tych obu rzeczy zapewni odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Świecie

Szamba dwukomorowe Świecie

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy wydatek, lecz również wyższa satysfakcja wynikająca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego proponujemy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na mniej częste opróżnianie ścieków przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w eksploatacji, ponieważ powoli się zapełnia. Jakie pojemności szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej parceli. Zapraszamy do wyboru zbiornika betonowego dwukomorowego, także w sytuacji mniejszej liczby użytkowników. Mogą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby stałego sprawdzania stopnia wypełnienia się zbiornika. Najmniejsze wielkości zbiorników polecamy zwłaszcza kiedy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, którą najbardziej rekomendujemy. Profesjonalni instalatorzy zjawiają się na miejscu, gdzie ma być wstawione szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba uwzględnić koszt robocizny. To jednak koszt niezbędny, gdyż klienci zazwyczaj nie mają własnej koparki oraz podnośnika, jako że zbiornik sprzedawany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby nabywca czuł, że dostał szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezawaryjnego korzystania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645