Szamba betonowe Strzelno

Stawiając dom w miejscu, gdzie brak opcji podłączenia do kanalizacji trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to duże zbiorniki wbudowywane w ziemię, w jakich gromadzi się nieczystości domowe. Są one mocne i odporne na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki sprzedawane przez naszą firmę wyróżniają się najwyższym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość realizacji usług, co przekłada się na długość użytkowania kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz zadanie instalacji i podłączenia zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych cen, tak przy budowie, jak również podczas korzystania z szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale także instalację szamb, bo jedynie zestawienie tych dwóch rzeczy zapewni pożądany rezultat.

Szamba betonowe Strzelno

Szamba dwukomorowe Strzelno

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy wydatek, ale również większa satysfakcja wychodzaca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż polecamy wybrać szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na mniej częste wylewanie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w użytkowaniu, bo wolniej się zapełnia. Jakie wielkości szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zrealizować na każdej działce. Zapraszamy do wyboru szamba betonowego dwukomorowego, również w sytuacji mniejszej liczby domowników. Mogą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności stałego sprawdzania poziomu szamba. Minimalne wielkości szamba polecamy zwłaszcza gdy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, jaką szczególnie rekomendujemy. Wykwalifikowani pracownicy zjawiają się na miejscu, gdzie ma zostać wstawione szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba uwzględnić koszt robocizny. To jednak koszt niezbędny, gdyż inwestorzy zazwyczaj nie mają własnej koparki i dźwigu, jako że zbiornik oferowany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby klient wiedział, że kupił szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezawaryjnego użytkowania. Jakościowy zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645