Szamba betonowe Solec Kujawski

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze rozwiązania w zakresie wylewania szamba w domach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostawcami surowców, z jakich budujemy prefabrykaty zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się kompatybilnością do szczególnych potrzeb danego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego opróżniania, jednak najlepiej robić to cyklicznie, aby zapobiegać zatykaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od rozmiaru zbiornika i jego cech. Nasi pracownicy z przyjemnością doradzą, jaki rodzaj szamba zakupić, aby służył latami bezproblemowo. Zachęcamy do telefonu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Solec Kujawski

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Solec Kujawski

Pośród bogatej oferty tworzyw, z jakich można wyprodukować szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej trwałości, odporne na wodę, utrudniające przechodzenie zawartości z szamba do gruntu. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej oszczędne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości rozwiązania, które nie wymagają częstego wylewania przez profesjonalne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Oferujemy nie tylko wyrób prefabrykatów, lecz także ich transport przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie dołu oraz instalację. Nasze prace są pełne, dlatego klienci nie muszą obawiać się o jakikolwiek etap wykonania. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia właściwego dołu pod szambo o wybranej wielkości bez konieczności organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na nieczystości oraz wodę opadową o rozmaitej wielkości. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie inwestorom, którzy pragną rzadziej wylewać swoje nieczystości. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy także profesjonalne porady dotyczące wielkości, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co sprawia, że budowa zbiornika nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi klienci tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645