Szamba betonowe Sępólno Krajeńskie

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne usługi w kwestii odprowadzania nieczystości w budynkach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostawcami materiałów, z jakich budujemy gotowe elementy zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się kompatybilnością do indywidualnych wymogów danego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wypompowywania, jednak należy robić to regularnie, żeby zapobiegać zapychaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, uzależnione od pojemności komory i jego funkcji. Nasi pracownicy chętnie doradzą, jaki rodzaj szamba zakupić, aby działał długo bezawaryjnie. Zachęcamy do kontaktu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Sępólno Krajeńskie

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Sępólno Krajeńskie

Pośród bogatej oferty materiałów, z których można wykonać zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej trwałości, odporne na wodę, uniemożliwiające przechodzenie ścieków z komory do gruntu. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zagwarantować wysokiej jakości produkty, które nie wymagają nadmiernego odpompowywania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa wywozowe. Oferujemy nie jedynie wyrób szamb, ale również ich transport przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie wykopu oraz instalację. Nasze usługi są kompleksowe, toteż klienci nie muszą obawiać się o żaden etap wykonania. Szambo z koparką to pewność wykonania prawidłowego wykopu pod zbiornik o wybranej wielkości bez potrzeby organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę o rozmaitej wielkości. Jeżeli nie wiesz, który rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie inwestorom, którzy pragną rzadziej opróżniać swoje ścieki. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy również profesjonalne poradnictwo dotyczące wielkości, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że budowa zbiornika nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi klienci tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645