Szamba betonowe Radzyń Chełmiński

Stawiając dom w lokalizacji, gdzie nie ma możliwości podłączenia do sieci kanalizacyjnej trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to ogromne pojemniki wkopywane w ziemię, w jakich gromadzi się ścieki komunalne. Szamba betonowe są mocne i wytrzymałe na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość określa się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo produkowane przez nas wyróżniają się najwyższym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie najwyższą jakość realizacji prac, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z odpływu w domu. U nas tanio zrealizujesz usługę wykopania i instalacji zbiornika, tak, aby uniknąć wysokich cen, tak przy budowie, jak i podczas korzystania z szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz także wkopanie szamb, bo jedynie zestawienie tych dwóch rzeczy zapewni odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Radzyń Chełmiński

Szamba dwukomorowe Radzyń Chełmiński

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy koszt, lecz również większa satysfakcja wychodzaca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego proponujemy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia mniej częste wylewanie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w eksploatacji, bo wolniej się wypełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej działce. Zachęcamy do zakupu szamba z betonu dwukomorowego, również w przypadku mniejszej liczby domowników. Będą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności stałego kontrolowania poziomu szamba. Najmniejsze wielkości szamba polecamy szczególnie gdy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, którą najbardziej rekomendujemy. Profesjonalni pracownicy stawiają się na miejscu, na którym ma zostać wykopane szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego należy uwzględnić koszt robocizny. To jednak koszt niezbędny, ponieważ inwestorzy zazwyczaj nie mają własnej koparki i dźwigu, bo szambo sprzedawany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby klient wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe gwarantujące sporo lat bezawaryjnego użytkowania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645