Szamba betonowe Radziejów

Budując dom w lokalizacji, gdzie nie ma opcji podpięcia do kanalizacji trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to duże zbiorniki wbudowywane w grunt, w jakich gromadzi się nieczystości komunalne. Są one trwałe i odporne na wodę oraz pękanie. Ich wytrzymałość szacuje się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo sprzedawane przez nas wyróżniają się najlepszym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość wykonania prac, co przekłada się na długość korzystania z odpływu w domu. U nas tanio zrealizujesz zadanie instalacji i podłączenia szamba, tak, żeby uniknąć wysokich cen, tak przy instalacji, jak również podczas korzystania z szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz także wkopanie zbiorników, ponieważ tylko zestawienie tych obu rzeczy da pożądany efekt.

Szamba betonowe Radziejów

Szamba dwukomorowe Radziejów

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy koszt, lecz również wyższa satysfakcja wynikająca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego proponujemy zakupić szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia mniej częste wylewanie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w użytkowaniu, bo powoli się zapełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zainstalować na każdej posesji. Zachęcamy do wyboru zbiornika betonowego dwukomorowego, także w przypadku małej liczby użytkowników. Będą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności ciągłego kontrolowania stopnia wypełnienia się szamba. Minimalne wielkości szamba proponujemy szczególnie kiedy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, którą najbardziej rekomendujemy. Profesjonalni instalatorzy zjawiają się na terenie, na którym ma zostać wstawione szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba doliczyć cenę usługi. To jednak koszt niezbędny, gdyż inwestorzy zazwyczaj nie mają swojej koparki oraz dźwigu, jako że szambo przywożony jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nabywca czuł, że otrzymał szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezawaryjnego użytkowania. Jakościowy zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645