Szamba betonowe Nowe

Budując dom w miejscu, gdzie nie ma możliwości podłączenia do sieci kanalizacyjnej należy zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To ogromne pojemniki wbudowywane w grunt, w których gromadzi się nieczystości domowe. Są one mocne i odporne na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość określa się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki sprzedawane przez nas wyróżniają się najlepszym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość realizacji usług, co przełoży się na długość korzystania z kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz usługę wykopania oraz instalacji szamba, tak, aby uniknąć wysokich kosztów, zarówno przy budowie, jak również podczas korzystania z kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również instalację szamb, bo jedynie połączenie tych dwóch rzeczy da pożądany rezultat.

Szamba betonowe Nowe

Szamba dwukomorowe Nowe

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy koszt, lecz również większa korzyść wychodzaca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż polecamy wybrać szamba dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste wylewanie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w eksploatacji, bo wolniej się wypełnia. Jakie wielkości zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zrealizować na każdej działce. Zapraszamy do wyboru szamba betonowego dwukomorowego, także w przypadku małej liczby użytkowników. Będą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby stałego kontrolowania poziomu szamba. Minimalne pojemności szamba proponujemy szczególnie gdy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, którą szczególnie rekomendujemy. Wykwalifikowani instalatorzy stawiają się na miejscu, na którym ma zostać wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba doliczyć cenę robocizny. To jednak koszt konieczny, ponieważ klienci zwykle nie posiadają swojej koparki oraz podnośnika, bo zbiornik sprzedawany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, żeby nabywca wiedział, że otrzymał szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezawaryjnego użytkowania. Jakościowy zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645