Szamba betonowe Nieszawa

Budując dom w miejscu, gdzie brak możliwości podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to duże zbiorniki wbudowywane w grunt, w których przechowuje się nieczystości domowe. Szamba betonowe są trwałe i odporne na wodę oraz pękanie. Ich trwałość określa się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo oferowane przez nas wyróżniają się najwyższym stopniem szczelności, i dajemy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość wykonania prac, co przekłada się na bezawaryjność użytkowania odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz zadanie montażu i instalacji szamba, tak, aby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy budowie, jak i przy eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz także wkopanie szamb, bo jedynie połączenie tych obu rzeczy zapewni pożądany rezultat.

Szamba betonowe Nieszawa

Szamba dwukomorowe Nieszawa

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy wydatek, lecz również wyższa korzyść wychodzaca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego polecamy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia rzadsze opróżnianie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w użytkowaniu, bo wolniej się wypełnia. Jakie wielkości szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej parceli. Zachęcamy do wyboru zbiornika z betonu dwukomorowego, także w przypadku małej liczby domowników. Będą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności ciągłego kontrolowania poziomu zbiornika. Minimalne pojemności szamba polecamy szczególnie gdy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, jaką szczególnie rekomendujemy. Profesjonalni pracownicy zjawiają się na terenie, na którym ma być wstawione szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba uwzględnić cenę robocizny. To jednak koszt niezbędny, gdyż inwestorzy zwykle nie posiadają własnej koparki i dźwigu, jako że szambo oferowany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby klient wiedział, że otrzymał szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezproblemowego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645