Szamba betonowe Nakło nad Notecią

Stawiając budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie brak możliwości podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to duże zbiorniki wbudowywane w ziemię, w których zbiera się nieczystości komunalne. Są one mocne i odporne na wilgoć oraz pękanie. Ich trwałość szacuje się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki produkowane przez nas cechują się najwyższym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość wykonania usług, co przekłada się na bezawaryjność użytkowania odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz usługę wykopania i instalacji zbiornika, tak, aby uniknąć dużych cen, tak przy instalacji, jak i przy eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz również instalację zbiorników, ponieważ jedynie zestawienie tych dwóch czynników da odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Nakło nad Notecią

Szamba dwukomorowe Nakło nad Notecią

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy koszt, ale również wyższa satysfakcja wynikająca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż proponujemy zakupić zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia rzadsze opróżnianie nieczystości przez specjalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w użytkowaniu, bo wolniej się wypełnia. Jakie wielkości szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej posesji. Zapraszamy do wyboru zbiornika z betonu dwukomorowego, także w przypadku mniejszej liczby mieszkańców. Mogą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby stałego kontrolowania stopnia wypełnienia się szamba. Minimalne pojemności zbiorników proponujemy zwłaszcza kiedy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, jaką najbardziej rekomendujemy. Wykwalifikowani pracownicy zjawiają się na terenie, gdzie ma być wykopane szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba uwzględnić koszt usługi. To jednak koszt konieczny, ponieważ inwestorzy zazwyczaj nie posiadają swojej koparki oraz dźwigu, bo zbiornik sprzedawany jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby klient czuł, że otrzymał szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezawaryjnego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645