Szamba betonowe Mrocza

Realizując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie nie ma opcji podłączenia do sieci kanalizacyjnej trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to duże pojemniki wkopywane w ziemię, w jakich zbiera się nieczystości domowe. Szamba betonowe są mocne i wytrzymałe na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość szacuje się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na ścieki sprzedawane przez nas wyróżniają się najlepszym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie najwyższą jakość realizacji usług, co przekłada się na długość użytkowania odpływu w domu. U nas tanio wykonasz zadanie wykopania i instalacji szamba, tak, żeby uniknąć wysokich cen, zarówno przy budowie, jak również podczas eksploatacji szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale także instalację zbiorników, bo jedynie zestawienie tych obu czynników da odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Mrocza

Szamba dwukomorowe Mrocza

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy wydatek, ale także większa satysfakcja wychodzaca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego polecamy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste opróżnianie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w eksploatacji, bo wolniej się wypełnia. Jakie wielkości zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zainstalować na każdej posesji. Zapraszamy do zakupu zbiornika betonowego dwukomorowego, również w przypadku mniejszej liczby domowników. Będą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności ciągłego sprawdzania poziomu zbiornika. Najmniejsze wielkości zbiorników proponujemy zwłaszcza kiedy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, którą szczególnie rekomendujemy. Wykwalifikowani pracownicy stawiają się na terenie, na którym ma być wstawione szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba uwzględnić cenę robocizny. To jednak koszt niezbędny, gdyż klienci zwykle nie posiadają swojej koparki oraz dźwigu, jako że szambo sprzedawany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby klient czuł, że dostał szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezawaryjnego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645