Szamba betonowe Mogilno

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne usługi w kwestii odprowadzania ścieków w budynkach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostawcami surowców, z których budujemy prefabrykaty szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się dopasowaniem do indywidualnych potrzeb wybranego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, jednak należy wykonywać to cyklicznie, aby przeciwdziałać zapychaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, uzależnione od pojemności zbiornika i jego funkcji. Nasi pracownicy chętnie doradzą, jaki typ szamba wybrać, aby działał długo bezawaryjnie. Zachęcamy do kontaktu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Mogilno

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Mogilno

Pośród szerokiej różnorodności materiałów, z jakich można wyprodukować szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej grubości, odporne na wodę, utrudniające przechodzenie zawartości z komory do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zapewnić najwyższej jakości rozwiązania, które nie będą wymagały częstego opróżniania przez profesjonalne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Oferujemy nie tylko wyrób szamb, ale także ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie wykopu oraz montaż. Nasze usługi są kompleksowe, toteż inwestorzy nie muszą obawiać się o jakikolwiek poziom realizacji. Szambo z koparką to gwarancja wykonania właściwego wykopu pod zbiornik o wybranej pojemności bez potrzeby zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na szambo i deszczówkę o rozmaitej wielkości. Jeżeli nie wiesz, który typ wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie inwestorom, którzy pragną rzadziej wylewać swoje ścieki. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy również profesjonalne porady dotyczące wielkości, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co sprawia, że budowa zbiornika nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi klienci tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645