Szamba betonowe Lubraniec

Budując dom w miejscu, gdzie nie ma opcji podpięcia do kanalizacji należy wybrać zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To ogromne zbiorniki wbudowywane w grunt, w których gromadzi się nieczystości komunalne. Są one trwałe i wytrzymałe na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość szacuje się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na szambo sprzedawane przez nas wyróżniają się najwyższym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość wykonania prac, co przełoży się na długość użytkowania kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz zadanie instalacji i podłączenia zbiornika, tak, żeby uniknąć wysokich cen, tak przy budowie, jak również przy eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz również wkopanie zbiorników, bo jedynie zestawienie tych obu czynników da pożądany efekt.

Szamba betonowe Lubraniec

Szamba dwukomorowe Lubraniec

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy wydatek, lecz również wyższa korzyść wynikająca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż proponujemy zakupić szamba dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste wylewanie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ wolniej się zapełnia. Jakie pojemności zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej działce. Zachęcamy do wyboru szamba z betonu dwukomorowego, również w sytuacji małej liczby użytkowników. Mogą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności ciągłego sprawdzania stopnia wypełnienia się zbiornika. Najmniejsze wielkości zbiorników proponujemy szczególnie kiedy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, którą szczególnie polecamy. Wykwalifikowani instalatorzy stawiają się na miejscu, gdzie ma zostać wstawione szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego należy doliczyć cenę usługi. To jednak wydatek konieczny, ponieważ inwestorzy zwykle nie mają swojej koparki i dźwigu, jako że zbiornik sprzedawany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby nabywca czuł, że kupił szczelne szambo betonowe gwarantujące sporo lat bezawaryjnego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645