Szamba betonowe Lubień Kujawski

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie odprowadzania nieczystości w budynkach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostarczycielami materiałów, z jakich tworzymy gotowe elementy zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się kompatybilnością do szczególnych potrzeb danego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, ale należy wykonywać to cyklicznie, żeby zapobiegać zatykaniu się kanalizacji, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od pojemności zbiornika i jego funkcji. Nasi doradcy z przyjemnością doradzą, jaki rodzaj szamba wybrać, aby działał latami bezproblemowo. Zapraszamy do telefonu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Lubień Kujawski

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Lubień Kujawski

Pośród szerokiej różnorodności tworzyw, z których można wyprodukować zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej trwałości, wodoodporne, uniemożliwiające przechodzenie zawartości z szamba do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej oszczędne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej jakości usługi, które nie wymagają częstego opróżniania przez profesjonalne firmy asenizacyjne. Zapewniamy nie tylko produkcję prefabrykatów, lecz również ich transport przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie dołu oraz montaż. Nasze prace są kompleksowe, dlatego klienci nie muszą obawiać się o jakikolwiek poziom realizacji. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia prawidłowego wykopu pod zbiornik o wybranej pojemności bez konieczności zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę o różnej wielkości. Jeżeli nie wiesz, który typ zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie osobom, którzy pragną rzadko opróżniać swoje nieczystości. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy także profesjonalne poradnictwo dotyczące pojemności, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi klienci tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645