Szamba betonowe Lipno

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze rozwiązania w zakresie wylewania nieczystości w budynkach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostarczycielami surowców, z których budujemy gotowe elementy szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się dopasowaniem do szczególnych potrzeb wybranego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego wypompowywania, jednak należy wykonywać to regularnie, aby zapobiegać zatykaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, uzależnione od pojemności zbiornika i jego cech. Nasi doradcy chętnie podpowiedzą, jaki typ zbiornika wybrać, aby służył długo bezawaryjnie. Zachęcamy do kontaktu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Lipno

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Lipno

Wśród szerokiej różnorodności materiałów, z których można wykonać zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej trwałości, wodoodporne, utrudniające przechodzenie ścieków z szamba do ziemi. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zagwarantować najwyższej klasy usługi, które nie wymagają częstego odpompowywania przez profesjonalne firmy wywozowe. Oferujemy nie tylko produkcję prefabrykatów, ale również ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie wykopu oraz montaż. Nasze prace są pełne, toteż inwestorzy nie muszą martwić się o jakikolwiek etap realizacji. Szambo z koparką to pewność wykonania właściwego wykopu pod szambo o wybranej wielkości bez potrzeby zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo oraz wodę opadową o rozmaitej pojemności. Jeżeli nie wiesz, jaki typ zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie osobom, którzy pragną rzadziej wylewać swoje nieczystości. To szambo bardziej kosztowne, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy również fachowe porady dotyczące wielkości, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co oznacza, że budowa szamba nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi klienci tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645